| claudica a întrebat:

Am un telefon sony ericsson w205 si are nu stiu ce walkman as vrea sa stiu ce e si cum functioneazabig grin

Răspuns Câştigător
| Abi_5708 a răspuns:

Pai accesand Walkman poti asculta muzica, si sa vezi videourile pe care le ai in telefon, iar in acelasi timp poti sa unmbli prin telefon, fara ca melodiile pe care le asculti sa se intrerupawinking ai inteles?

2 răspunsuri:
| Abi_5708 a răspuns:

Adica, melodiile canta fara incetare una dupa alta fara ca tu sa le schimbi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am telefonul de o luna si de cand au fost -20 de grade ecranul este alb si nu vad nimic(sony ericsson w205)sugestii?