| -=AleCS=- a întrebat:

Am vazut azi pe net un film dar nu avea nume si nu era complet si vreau sa il vad complet
asta e linkul
http://www.filmeonlinegratis.ro/filmul-frat-party-2009-o nline-gratis
NU FILMUL FRAT PARTY
e mai sus
un film despre zei si oameni
cica zeus, hades si poseidon frati se rascoala pe patintii lor si ajung ei zei
zeus zeul cerului, poseidon al apelor si hades pacalit ajunga al iadului
oamenii se rascoala pe zei si pornesc razboi impotriva lor
este unu demizeu
fiul lui zeus si al unei femei
copilu' este aruncat in ocean de rege pentru ca zeus la facut cu sotia sa dar copilul supravietuieste
este gasit de o familie de pescari
12 ani mai tarziu familia asta ajunge unde-va si vad soldatii care darama o statuie a lui zeus prin care se declara razboi zeilor
apare hades si omoara pe ei si pe parintii adoptivi a semizeului
el scapa si merge in cetate cu ceilalti soldati ramasi si apare si acolo hades si ii spune regelui ca va elibera o creatura numita kraken care va distruge orasul daca nu da ca ofranda pe fiica lui
semizeul porneste cu armata sa distruga krakenu si ajunge intr-un desert unde apar asa zisii "duhuri" un fel de zombie :)) care aveau niste scorpioni uriasi cu care a trebuit sa se lupte
pana la urma se impaca si merg la niste vrajitoare care ii spun cum sa il ucida pe kraken
trebuie sa mearga la medusa si sa ii taie capul
medusa este o creatura la care cand te uiti in ochi te faci stana de piatra
omoara medusa si dupa iese afara si vine un cal zburator negru si se urca pe el si... se opreste filmul
am incercat de mai multe ori

care stiti cum se numeste filmul va rog imi spuneti
sunt foarte curios sa vad continuarea

scuze de greseli :P

Bye

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ai vazut o parte din filmul Clash of the Titans (mi se pare ca la noi a fost tradus "Inclestarea titanilor"), un film aparut anul acesta.