| anutza97 a întrebat:

Am vazut ca al telefonul samsung gt 15500 desi are wi-fi nu mi merge sa intru pe net ce tr sa i fac sa umblu undeva la setari sau ce tr vva rog ajutati-ma dau fundita si vot:X:X::X plz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| adrian062 a răspuns:

Trebuie mai intai sa te conectezi la o retea wireless iar dupa aceea poti intra pe net! Iar ca sa te conectezi la wireless trebuie sa emita cineva din zona(pe o raza de 500 de metri -1 km max) printr-un router internet wireless.Ai inteles? Astept funda si votul!