| Tot.Eu a întrebat:

Am vazut mai de mult la Hannah Montana o melodie. (nu ascult melodii, nu prea ma uit. da am auzit'o fara sa vreau) se numea Sunt Stapana Pe Mine. dar pe net nu o gasesc. mentionez ca era intr'un episod cand Jackson era bodyguardul ei deoarece si'a pierdut job'ul. stie cineva melodia? un link ceva plz love struck

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Daaaa big grin
Nu inseamna Sunt Stapana pe Mine. inseamna : Am tupeu.
In engleza se citeste diferit big grin.
Incearca sa cauti pe youtube : I've got nerve big grin
Asta e happy
ti-as da link`ul dar Raluca a zis sa nu mai scriem linkuri. Deci, cauta pe youtube asa : Hannah Montana-I've got nerve.
Asta e sigur!
Bafta!

| nirvanacartof a răspuns:

Se numeste I've got nerve

| diana a răspuns:

Salut!:*
Aici este linkul: http://www.youtube.com/watch?v=HgFNmSBXIDk

| jumbO a răspuns:

Nici eu nu ma uit. si nu o ascult :| http://www.youtube.com/watch?v=Fm7PrcpFFkw

asa se numeste : I've got nerve

| Madutza_9991 a răspuns:

I got nerve... o gasesti pe Youtube(sau I've got nerve)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| lory_4743 a răspuns:

Ms pentru informatie