| PinkY a întrebat:

Am vazut mai demult un film, in genul lui Step Up, dar nu mai stiu cum se numeste. Era o poveste de dragoste intre o fata alba si un baiat negru, ea era balerina la scoala de dans a mamei baiatului si era o scena cand, in timp ce faceau dragoste, el ii inregistreaza bataile inimii si face un cd pe care i`l da ei inainte de a sustine un fel de show. Stiti despre ce fil e vorba?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Da
save the last dance 1 si 2
dar cred ca e save the last 2
fundita?

1 răspuns:
| JustMe a răspuns:

Stiu filmul, save the last dance. Si eu l-am vazut si e superlove struck