| nyna a întrebat:

Am vazut pe la fete niste bratari tot din ate impletite(nu stiu cum)sub forma de inima, romb etc si pe margine cu margelute.nu stiti cum se fac acelea sau tot ceva din ate(in afara de cele a prieteniei)? sau de unde le pot cumpara?

2 răspunsuri:
| MaryMaria027 a răspuns:

Fi atenta cauta pe you tube si iti va arata exact cum sa le faci iti dau eu niste linkuri

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! stiu eu sa fac dar tu de care vcrei sa invati romb,v,zig-zag, oblic, din doua ate sau rasucit?