| sleshization a întrebat:

Am vazut un videoclip pe MTV doar in trecere,mi-a placut dar nu stiu cum sa numeste pentru ca nu am avut timp sa ma uit cum se cheama, tot ce imi amintesc este un timp cret videoclipul este alb-negru iar in videoclip impinge de un carucior de cumparaturi apoi canta pe un pod........cam atat imi aduc aminte.Multumesc.

1 răspuns:
| PopularLx a răspuns:

Uite cateva dintre melodiile lui Alb negru :
Alb negru-Sweet Madness
Alb negru-Dangerous
Alb negru-Amintiri
Alb negru-Big surprise (feat LALA)
Alb negru-Turn off the lights (feat Anca-A.S.I.A)
Alb negru-Kalimba
Alb negru-Why
Alb negru-Play
Alb negru-Moonlight
Alb negru-Star on TV
Alb negru-Povestea noastra
Alb negru-Love connection
Alb negru-Charisma
Alb negru-Mi-e sete de tine

Nu sunt toate, dar poti baga pe internet ''toate melodiile lui Alb negru'' si poate ca iti va da ceva.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.