| 123lalala a întrebat:

Am vizionat un film foarte fain dar sfarsitul a fost cam trist. as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti cum se numea filmul deoarece nu aparea .....am sa dau cateva detalii poate stiti vreau unul din voi despre el ( era vorba despre un soldat si familia lui care s-a mutat de la oras la tara stiu doar ca numele copilului era Bruno si ajungand la tara mama lui a aflat ca sotul ei impreuna cu alti soldati torturau si omorau evreii) ei bine in final copilul acestora si anume Bruno a murit si el la fel ca un evreu...Cei care stiti cat de cat filmul va rog sa imi spuneti unde il pot gasi pentru a-l descarca gratuit!
P.S vreau sa aud prima data numele va rog multt daca mai vreti detalii puteti sa imi spuneti

1 răspuns:
| Hope_Step_1992 a răspuns:

Stiu numele in italiana ...informeaza-te tu...''Il bambino con il pigiama a righe''..asta e filmu.e cu adevarat trist..lasa mesaj! happy