| Anonimul245 a întrebat:

Animeuri multe animeuri romance, comedy ceva ce v-a placut voua si dati-mi va rog o scurta descriere.

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Angel Beats -> este un anime produs de PA Works și Aniplex, Naruto -> este vorba despre un copil care a ramas fara parinti, parintii lui au murit intr-un razboi cu ( kyuubi - este o vulpe cu 9 cozi, se face un blestem si este introdus in Naruto ), Naruto creste singur fara a sti ce inseamna sa ai un parinte langa tine si este judecat de persoane stiind ca in el se afla kyuubi, el face o scoala de ninja si are un vis : sa devina hokage..., Bleach ->Ichigo Kurosaki, un elev de liceu de 15 ani cu abilitatea de a vedea fantome și un shinigami (în traducere directă,, zeu al morții") cu numele de Rukia Kuchiki. Primele părți ale poveștii se desfășoară în jurul acestor personaje. Odată cu desfășurarea evenimentelor, povestea începe să ne dezvăluie mai mult din lumea zeilor morții, Hanasaku Iroha, Nana, altele : Shaman King, One Piece, Fairy Tail, Yu Yu Hakusho, Gosick, Darker than Black, Air Gear, Yu Yu Hakusho, Fairy tail, Inukami, Kilari, Soul Eater Inuyasha, Kaleido star, sunt multe. Eu iti urez vizionare placuta! P.S Poti sa le viziona pe Vplay happy

4 răspunsuri:
| lolabrigida18 a răspuns:

Saga amurg, sunt 5 parti, toate sunt faine, este un film cu vampiri, mie mi.a placut f mult, poti incerca

| Anonimul245 explică (pentru cosmina92):

Angel Beats Gosick Air gear Darker than black, Kaleido star nu le-am vazut am sa ma uit mz

| cosmina92 a răspuns:

Ma bucur ca am fost de ajutor. Vizionare placuta! happy