| yuly_6695 a întrebat:

APEL CATRE ADMINISTRATORUL SAU ADMINISTRATORII ACESTUI SITE, SI CATRE TOTI EXPERTII TPU. SI NU NUMAI.
Eu unul doresc si cred ca in asentimentul meu sunteti toti, ca acest site sa fie folosit numai pentru a ne ajuta unii pe altii, sa gasim raspunsuri la intrebari si sa nu amestecam acest site cu alte site-uri de scandal.
Daca considerati ca am dreptate, noi insine ar trebui sa luam masuri impotriva celor care isi bat joc de noi.
Nu sunt de mult timp pe acest site, nu doresc sa par o persoana care le stie pe toate, dar nu mi se pare corect sa fiu catalogat meschin, penibil, si ca vezi doamne mai fac si pe filozoful.
Daca nu se vor lua masuri impotriva acelor persoane care au chef doar de glume, intrebari care nu isi au locul, acest site v-a ajunge acolo unde au ajuns si altele, si le stiti dumneavoastra foarte bine care sunt acelea.
Astept opiniile dumneavoastra a comunitatii TPU.
DOAR IMPREUNA PUTEM SCHIMBA CEVA, TOTI PENTRU UNUL, UNUL PENTRU TOTI.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Daca nu le vom da importanta, cei rautaciosi se vor plictisi sa se poarte imatur. Daca pe mine ma deranjeaza cineva, nu il bag in seama si sper ca raspunsul meu sa fie de ajutor. Oricum e de apreciat faptul ca aici sunt persoane carora le pasa cu adevarat si se implica.

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Subscriu!

| JustMeFlory a răspuns:

Sper ca toata chestia asta nu a pornit de la mine!winking...eu sincera sa fiu nu ma intereseaza ce fac altii pe siteu asta(atat timp cat nu se ia nimeni de mine). eu dau sfaturi si ajut daca se poate...restul...e problema lor ce fac!winking

| ioanaa a răspuns:

@Bro : Eu nu as vrea sa renuntam la categoria amuzament. Nu avem de ce. Si apoi, unde sa te mai manifesti tu, daca scoatem si rubrica aia? laughing

| littlesunshine a răspuns:

Foarte buna intentia ta. nu cred ca noi suntem in masura sa facem ceva concret. dar putem sa ii ignoram.cred ca se vor plictisi.big grin

| 44-mytel a răspuns:

Sunt de acord cu propunerile tale. In plus, ar fi bine daca s-ar desfinta punctajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreb un singur lucru. Inseamna ca doriti sa renuntam la categoria TRIVIA/AMUZAMENT? Pentru ca acolo posteaza cei care mai doresc sa uite de problemele cotidiene si sa mai descreteasca fruntile. Sintem seriosi atunci cind trebuie, dar mai si glumim, ca doar nu sintem masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voooai iOana, la stiinta si filozofie desigurbatting eyelashes
Eu propun sa apara in titlul intrebarii categoria si abia apoi primele cuvinte din intrebare. Asa stii unde este postata intrebarea, inainte sa intri in pagina respectiva.

| GeorgeH17 a răspuns:

A?