| GeooFenomenala a întrebat:

Apropo :* astazi 26.03. 2013 au fost inchise scolile din Bucuresti din cauza zapezii vor si inchise fi maine? 27.03. 2013?:p

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Da au fost inchise scolile, nu doar in Bucuresti, ci mai in toate orasele din sud-ul tarii... Maine nu mai sunt inchise. Deci trebuie sa mergem din nou la scoala straight face
Sper ca te-am ajutat happywinking!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din cate stiu pana acum DA! Dar de dimineata da un telefon la scoala daca nu se mai da nimic la stiri.

| DeKoniec a răspuns:

Nu doar din Bucuresti, depinde de vremea de afara. daca continua a ninge se vor tine inchise si mainewinking Succes!