| măcheamăăăî a întrebat:

Are ceva daca ma dau cu Baneocin pulbere peste o batatura?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe batatura trebuie sa pui unguent nu pulbere

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tasteaza pe Google "baneocin pulbere prospect" si citeste si tu acolo daca e bun pentru bataturi, sau nu.

| Cristina_Besleaga_1997 a răspuns:

Nu, n-are nimic pentru ca acel medicament "BANEOCIN " pulbere usuca rana, batatura sau ce problema ai tu, dar inainte sa aplici pe rana aceea pulbere dezinfecteaz-o cu putina Apa Oxigenata, punand pe o "fasie" de vata putina Apa Oxigenata, iar apoi tamponezi putin pe rana, daca "sfaraie" inseamna ca ai dezinfectat-o, iar apoi poti pune Baneocin. Sper ca te-am ajutat. FUNDA? happy