| TeooTeo a întrebat:

Are ceva daca merg la sala in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

Chiar de curind am vazut ca arata la emisiunea'ce se intimpla doctore' pe pro tv si se spunea ca nu este nimic dac mergem la sala.acum depinde si cum te simti tu.

2 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Am vazut la tv ca specialistii au zis ca nu se intampla nimic rau daca mergi la sala in perioada aceeawinking Recomanda sportul happy

| Phutui a răspuns:

Daca pe tine nu te deranjeaza, poti merge.am o amica care juca volei chiar si in aceasta perioada, spunea ca o relaxeaza, o calmeazabig grin.acu depinde de fiecare in parte