| Me23 Tia a întrebat:

Are cineva idee cat costa un bilet la premiera new moon? si la ce cinema?

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Pentru copii biletul este 14, 80 lei.
Pentru adulti biletul este 26, 80 lei.
Pentru studenti este 19, 80 lei.

http://www.movieplex.ro/......ckets.aspx

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Oare de unde e pheonix de sunt bilete asa scumpe?laughing
La Cluj biletul e 11, 13[13 daca e weekend] lei pentru elevi, studenti si 15 pentru adulti.Pret normal.Ma indoiesc ca vei mai gasi locuri la premierabig grin
Eu mi-am facut rezervare deja ca mor daca nu il vad in 27laughingBine nu mor.

| M.madallina a răspuns:

La hmultiplex este 22 lei adult, 14 lei copil si studenti(cred)

| Me23 Tia explică:

Am auzit ca biletele se vand in ziua aceea. oricum nu cred ca ma duc in prima zi ca nu vreau sa fiu calcata in piciore sincerlaughingin plus nu sunt o fana obsedata. le las pe ele mai intai:*mersi