| 1riNna a întrebat:

Are cineva idee ce nume sa imi pun la hi5? ma cheama irina :d va rogg

3 răspunsuri:
| Andreea_8672 a răspuns:

Irina si numele de familie, poate cineva te cauta si nu te gaseste daca iti pui un nume mai ciudat.

| iull_1544 a răspuns:

Un sfat: Lasa-te de hi5 ca acolo sunt numai pitzi si coca [ si copii mici ]. Un cont de facebook te-ar salva. daca totusi vrei un nume de hi5 poti sa il pui asa: Irina♥ sau alte semne de pe: http://etiopian.blogspot.com/......nger.html.

| tagastatud_6576 a răspuns:

Irina + numele de familie, lasa numele de pitipoance!