| Gabi2210 a întrebat:

Are cineva numărul de telefon al domnului serghei Mizil?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si daca l-ar avea tot nu ar avea voie sa ti-l dea, fiindca asa ceva nu se face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, cum să folosești apelativul domn unuia care își arata curul in direct la tv?

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| RadulesculCami a răspuns (pentru Violleta2022):

Serghei este artist plastic In mod normal trebuie sa aiba Nr de telefon postat pe pag lui de Facebook.Și la UAPR.Toti artiștii au Nr de telefon postate pe internet.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RadulesculCami):

Afisarea numarului d etelefon personal tine numai de preferinta personala, deci nu este obligatoriu si nici normal sa iti pui datele persoanale la vedere, daca nu vrei sa fii asaltata de toti nebunii.
Nu, nu toti artistii au numerele personale puse la vedere, doar cei slabi si disperati, care cauta atentie.