| adi2010 a întrebat:

Stie careva cine este Serghei Mizil? care este meseria lui? cu ce se ocupa el? este avocat sau?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Serghei avocat rolling on the floor In momentul de fata are o afacere cu restaurante si e modelator la un post de televiziune!

2 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

Fiul unui politruc ceausist,parvenit,un om de cea mai joasa speta,cu un vocabular limitat, razand intr-una ca boul, sa vedem noi ce dinti de morsa are. Avocat? Mai degraba infractor! Are un restaurant unde merg numai cei ca el si se mai crede si pictor.Un jeg uman.Sila si dezgust!

| Josephe a răspuns:

Fost membru PCR