| anonim_4396 a întrebat:

Va place Serghei Mizil? Pentru cei care au urmarit emisiunile pe unde a fost invitat

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca ar avea si creierul la fel de tatual ar fi ok. Este un reprezentant tipic al oligarhiei comuniste. La fel ca si Madalin sunt reprezentantii tristi (pentru mine )ai unor inaintasi valorosi.
S-au ocupat de studiu la fel ca si manelistii si fotbalistii din zilele noastre. Felul cum vad ei lucrurile sunt ok pentru mahalalele Bucurestiului.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Are vocabular de mahala, de golan, in rest imi place ca vorbeste la obiect.

| costymaximus a răspuns:

Este ok, cu toate ca trecutul lui da de gindit.

| cretzufinish a răspuns:

Interesante tatuaje big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu incurajez genul lui de comportament. adica daca nu si-ar da drumu la gura, scotand vorbe spurcate, ar fi ok happy. imi place ca e sincer, spune lucrurile verde in fata, vorbeste doar daca are argumente... oricum, emisiunile cu el ma amuzahee hee

| Kr5 a răspuns:

Da laughing e tare omu zice pe fata vorbeste vulgar cum toti de altfel vorbim asa sa nu ne mai ascunde dupa degete ca vai vocabular de mahala mergeti pe strada toti vorbesc asa sa fim seriosihappy +ca viata mai palpitanta ca a lui nu a avut nimeni in toata Romanialaughing) sa bati politia romana sa nu iti faca nimeni nimiclaughing) si multe altele care le-a mai povestit