| AnDreYyY1100 a întrebat:

Are cineva un hack de 4story care merge pe versiunea 3.4 si care trece de hacksheild?

Răspuns Câştigător
| PlanetX a răspuns:

Nu mai sunt hack-uri care sa treaca de hack shield...
Numai hackerii adevarati mai au hack-uri care sa mearga...

12 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Ai dat funda degeanba aluia

exista hack tinctura care trece de hack shield

| kttekk a răspuns:

Cine are hack id-ul meu :cat. tekk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti trece de anti hack daca ai hack vrs 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca sunt hackuri.tot ce trebuie sa faci e sa l cauti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut hack de 3. 3 big grin dar am nev acu de 3. 4 dar nu stiu de unde sa il iau crying(, cine are sa bage id meu de mess uandreiflorin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack pentru versiuneA 3. 4 si merge super dar trebuie sa stiti sa il folositi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar il ai zine si noua cum se numeste pe valorian am vazut ca au hack deci este hack care trece shield

| Raulich a răspuns:

Care e acel hack lordsasuke? mil dai si mie plss?

| HackenXD a răspuns:

Mdea si eu am avut pe 3.3 hack {Cheat Engine } pe 3.4 nu sa publikat nimic dokamdata navigati pe elitepvpers si mai dokumentativa din videoclipuri [Cine vrea sa ne dokumentam id:ilie_ady2000@yahoo.comwinking

| HackenXD a răspuns:

Si eu am avut hack pe 3.3 {cheat engine 5.6.1} dar nu mai mere acum e 3.4 si nu sa publikat nimic dupa kate am vizionat dokumentativa pe elitepvpers, videoclipuri cine vrea sa ne dokumentam add ilie_ady2000@yahoo.comwinking suceeswinking

| HackenXD a răspuns:

Nu e niciun hack publik pe 3.3 cine vrea sa ne dokumenta add ilie_ady2000