| gioni_1062 a întrebat:

As avea si eu o intrebare de ce nu se vede nimic cand intru in jocul Freedom Fighters mersi mult pentru raspuns

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Poate jocul nu are un CrackFix functionabil pentru jocul tau.Cauti pe net acest Crackfix si il copii in directorul unde e instalat jocul, inlocuindu-l pe cel existent.
Sau poate nu face fata calc tau, nu ai suficienta memorie RAM sau nu face fata placa video.
Alta cauza ar putea fi windows-ul. Daca ai W7, sa stii ca unele jocuri nu merg pe acest windows pentru ca sunt concepute pentru XP.
Succes!