| Antoniia458 a întrebat:

As dori ajutor intr-o relatie. Sunt u un baiat si saptamana asta e plecat la un consurs si vreau sa-i dau papucii deoarece am intalnit pe altcineva si nu stiu daca sa ii dau papucii sau sa raman cu el. Baiatul nou care il plac nu cred ca stie de existenta mea in colegiu. Va rog ajutati-ma! Ce sa fac

Răspuns Câştigător
| crooxel a răspuns:

Pai de ai parasi pe cineva la care tii si si el tine la tine pentru cineva care nici macar nu se uita la tine? de ce nu te bucuri ca prietenul tau e la concurs si sa ii ti pumnii? te -ai gandit ca daca el castiga si cand ajunge acasa tu ii dai papucii cum o sa se simta? sincer...cred ca e prostie sa-l parasesti doar ca a aparut un tip prin preajma de care peste o saptamana poate nici nu o sa-ti mai placa.a da inca o chestie.tu nu sti nimic despre tipul acela, cine stie ce obiceiuri "urate" are. sfatul meu este sa ramai cu prietenul tau in continuare sau cel putin pana ce vei gasi un motiv bun sa te desparti de el

3 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Eu zic sa ramai cu prietenul tau si sa nu te desparti de el asa de repede, aveti doar 1 saptamana
Nici macar nu il poti cunoaste intr o saptamana
Deci nu te mai uita dupa altii si asteapta sa vina prietenul tau acasa

| Nu a răspuns:

Alta pitipoanca rolling on the floor

| buterfly a răspuns:

Doamnee...Dar asa repede te-ai plictisit de persoana cu care esti acum?straight face.Eu as zice sa nu il lasi pe baiatul asta pentru altu care poate nici nu stiee de existenta tatongue.Ce o sa faci dupa aia? O sa iti para rau, POATE.
Mai asteapta putin inainte sa iei o decizie nu o lua asa de rapid!winking

Succes!