| mardeamor a întrebat:

As dori sa imi cumpar calciu si magneziu de la nutrilite amway(naturale) sunt din bucuresti cine stie unde se gaseste acest produs in ce zone? ca se zice ca nu se gaseste la farmacii dar unde? zona sigur stiti? mersi

2 răspunsuri:
| watervichea a răspuns:

Carefour!

| England_Motorhead_1985 a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa intri pe site-ul www.premiumvitae.com
Eu mi-am comandat de la ei si vrea sa iti spun ca sunt multumit. Am dat comanda dimineata si seara mi-au venit produsele. Se pare ca in Bucuresti, livrarea se face in aceeasi zi. Trebuie sa te inregistrezi pe site si apoi poti plasa comanda.
Multa sanatate!