| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi dati si mie exemple de idei pentru par ( stiluri, poze ) Subliniez ca am 13 ani si nu suport sa am parul mic sau dat cu gel :-J. Ce-a mai interesanat primeste funda tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| sese98 a răspuns:

Pey baga idul asta in lista ta colude_360@ymail.om.il bagi si cu "@ymail.com" asa am si eu 12 ani nici euu nu suportb parul scurt sau dat cu gel dar mai nou imi fac frrzut=ri chiar frumoasa FARA GEL! baga idu in lista siti tr poze!