| Lyndsey a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu ceva daca doriti.V-as ruga sa imi ziceti cate perechi de pantaloni(lungi,scurti,blugi,din stofa, de trening...nu conteaza),bluze,tricouri,sacouri,pantofi,camasute,ghiozd ane,bratari,perechi de cercei, inele... aveti acasa(pe care le purtati la scoala..sau in oras. oriunde).V-as ruga sa mentionati varsta si sexul.Multumesc mult.Dau funda pentru raspunsul cel mai complet si frumoshee heekiss.

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Buna! sunt didi si am 12 ani(sunt fetita)! Chiar daca sunt mica sunt matura pentru varsta mea.eu nu merg la scoala cu inele sau coliere dar merg prin oras stii tu cu parintii:la cumparaturi, la mall-la shopping.Sa stii ca eu am destule perechi de pantaloni; unele din alte tari altele din bucuresti.stii in orasul in care locuiesc.Am de toate culorile verzi, rosi, mov, albastri, albi, galgeni...sunt rupti (i-am cumparat asa)stii sunt dansatoare.Mai am si pantaloni cu turul jos 10.am si colanti.Imi place sa ma imbrac mai ciudat. Am treninguri negru cu linii rosii (adidas).Am o gramada de bluze si nu pot sa ti le spun in parte deoarece sper sa nu te plictisesc prea mult.Am bluze cu modele:cu fetite, ochelari, cu flori, cu dungi.tricouri la fel sacouri 3 unul mov, altul verde, gri.Pantofi am sandale amsi cu toc inalt pentru dans, opinci, camasi pentru scoala. fuste 50.albastre (tot felul de noante)pentru scoala. 7trolare. 9ghiozdane.bratari33.Lantisoare11.cu inimioare pinguini, ma rog. cercei o pereche cei pe care ii port deoarece parintii nu malasa sa-mi pun altii.am probleme cu gaura de la ureche.e cam mica.inele nu prea am2.nu prea imi plac. dupa mine sunt cam incomode. Sper ca te-a interesat raspunsul meu si sper din nou ca o sa primesc funda.

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Sunt fată și am 14 anișoriii big grin

Pantaloni lungi : Păiii. am vreo 10 perechi. majoritatea sunt culorii care ies în evidență. gen albastru deschis, roșu etc.

Pantaloni scurți : 2 perechi. albaștrii și albi. love struck

Pantaloni din stofă : Bleahh x_x i urăsc.

Pantaloni 3 sfert : 5 perechii. majoritatea sunt nuanțe diferite de mov.

Pantaloni de trening : 3-4 perechi. că nu-mi prea place să-i port.

Bluze/Tricouri : vreo 15-20. big grin

Accesorii : Mneee. nu mă prea omor după ele laughing) Am vreo 30 de brățări colorate. 2 dintre ele sunt fosforescente love struck restul. îs culori neon.

Ghiozdane/genți : nu știu. cred că în jur de 5-6 :-ss

Pantofiii : Pfaiii. muuuțiii, prea mulți. Tre să-i donez rolling on the floor) deci șlapi, adidași, teniși, cizme lungi/scurte etc. am vreo. 40 de perechi. pe acolo.

Sacori n-am. nu îs la modă pentru. adolescenți.
Cămăși. am una. care mi-o luat-o maicămea. deci îți dai seama ce la modă i x_x

Atât. :*