| alexcandy999 a întrebat:

As dori si eu niste mesaje dragute pentru ziua dirigintei mele.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Stimate diriginta,
Vă mulumesc din suflet că îmi ghidati in calea spre cunoatere. Vă sunt recunoscătoare că mă luminati în momente de confuzie, mă încurajati
cu laude i mă certati din priviri. Frazele rostite de Dumneavoastră sunt nectarul cu care ne hrănim noi – discipolii, mustrările pe care le faceti ne slefuiesc personalitatea, iar vocile Dumneavoastră ne încântă auzul i ne captează atenia. Dumneavoastră ne presărati pe buze fărâme de curiozitate si picături de adevăr.Vă felicit cu ocazia zilei dumneavoastra de nastere si vă doresc din toată inima să aveti parte de sănătate, fericire, pace în suflet i seninătate în priviri. Fie ca tot altruismul cu care v-ati dăruit educării tinerilor, să vă aducă tot ce-i mai frumos i mai bun pe acest pământ.
Cu adâncă recunotinta,

Uite, trebuie doar sa completezi felicitarea. laughing