| Dani_2567 a întrebat:

As dori si eu niste sfaturi cum sa ma abtin de la mancare, cum sa pacalesc foamea... nu sunt gras dar vrea sa mai dau jos 2 kg 3! Cel mai bun raspuns FUNDA

2 răspunsuri:
| Maria_8638 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai majoritatea timpului ocupat sa nu te gandesti la mancare,incearca fara paine, sucuri, cipsuri...si cand mananci nu manca niciodata sa te saturi, inainte de masa bea o cana cu apa sau atunci cand ti`e foame.

FUNDA?big grin

| DiAnUsHkA_7111 a răspuns:

Ca sa nu maninci trebuie sa nu ai pofta de a minca(((stiu sigur ca cafeaua iti ia pofta...dar(((ai grija in cantitati mari dauneaza! Nu-i neaparat sa induri foame pentru a slabi, doar nu minca dupa 18:00...((((Succes!