| koko77 a întrebat:

Cum sa ma abtin de la mancare?

6 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

AliceMaria1 are mare dreptate. Din proprie experienta iti spun insa ca iti trebuie multa vointa! Fara ea nu vei reusi. Bafta...stiu ca e foarte dificil si imi doresc sa reusesti

| BiuL a răspuns:

Sa ai o ocupatie, sa iti tii mereu mintea ocupata si cand iti vine sa mananci incearca sa faci altceva, sa bei un pahar cu apa, sa mesteci guma si incearca sa mananci chestii satioase sa nu iti fie foame asa des : fibre, carne

| Vl4dootz a răspuns:

De ce cineva ar vrea sa se abtina de la mancare?

| AntoniaOrman a răspuns (pentru Vl4dootz):

Pentru ca vrea sa slabeasca. laughing)))

| Messerschmitt a răspuns:

Bea apa!

| AliceMaria1 a răspuns:

Pai incearca sa iti ocupi mereu timpul cu ceva ca sa nu te mai gandesti la mancare.Iar atunci cand ai senzatia de foame dar tocmai ai mancat bea multa apa si iti va trece.happy