| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa aflu cateva pareri despre profilul turism si alimentatie si care sunt materiile pe care se bazeaza acest profil, cel mai bun raspuns primeste fundisa :X

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Domeniul turismului este o provocare, tehnician in turism si alimentatie publica exclude rutina, impunand informarea continua si perfectionarea profesionala permanenta.

O prietena de-a mea e la turism, eu sunt la activitati economice :X

Răspuns utilizator avertizat