| ancagirl a întrebat:

As vrea cateva statusuri nou cele mai multe dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Quinacridone a răspuns:

Pentru a-ţi vindeca rana, lasă timpul să treacă.
Prietenul este ca şi autobuzul, pleacă dar vine altul.
Suferinţa este o altă formă de fericire.
Distrugerea sentimentelor reprezintă cea mai mare crimă.
Poţi să plângi un an, doi, trei sau mai mulţi dar tot n-o să uiţi că ai trăit printre prefăcuţi.
Cerul plânge cu lacrimi fiindcă ai plecat.
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau.
Suferi, plângi … îti trece!winking --> Pentru că asa suntem noi fetele
O lacrimă este formată din 1% apă şi 99% sentimente.
Mintea spune :"Cui ii pasa"? Iar inima mea sopteste "Tie, proasto"!
Poate că noi fetele suntem făcute să suferim. Iubim pe cineva căruia nu-i pasă.