| mihaiel4ik a întrebat:

As vrea o programa cu care pot sa fac video. mie imi trebuie o programa speciala. imi trebuie sa fac un video pentru scoala si pe parcursul videolui sa pun sa mai apara niste smile-uri reale pe care le poti kopia din net. Exemplu : pe o pagina scrie ceva de un rind. si la un moment dat sa apa acea poza. cam asa ceva eu stiu ca exista asa programe pentru ca am mai vazut si la altii ca faceau asa dar din greseala nu stiu cum se numeste. Si de asta va rog ajutati-ma. Funda :*

Răspuns Câştigător
| Cryssy_6590 a răspuns:

Movie maker e cel mai bun am facut eu un filmulet de genu ala cum iti trebuie tie pe el si e super beton l-am pus pe youtube daca vrei ti-l trimit http://www.youtube.com/watch?v=HWZ4oJ3Q0Vs