| Iuliana186 a întrebat:

Aş vrea să creez o pagină de facebook, dar nu prea am idei de nume.
Pe pagină vreau să postez mai mult poveşti, citate şi poze de gen cum sunt cele de pe tumblr. Vreo idee de nume?

Dau fundiţă!

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Story master

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea să faci ceva ce fac şi alte câteva sute de mii de persoane deja?

| VerdeLila a răspuns:

Ar trebui sa te reprezinte. Giulia happiness, forever young, o porecla de a ta; fii creativa, ai nevoie de asta pentru ce vrei tu sa faci.

| 1Anda a răspuns:

Depinde de ce ai vrea sa postezi in pagina, spre exemplu daca postezi statusuri despre adolescenta ai putea sa ii pui,, Adolescenta-ganduri nebune'' sau poze cu copii si alte ~Ganduri de copil~, sau pentru o pagina in care sa postezi mai multe ai putea incerca astea :
~O lume colorata~
Pretenii~Mereu alaturi
Happy :3
You.
We love it
Magic world

Sper ca te-am ajutat! Funda? :3

| Deeniisa a răspuns:

Încă o clipă.
Fundă? puppy dog eyes