| Foarfeca a întrebat:

As vrea sa ii dau cadou pt ziua lui unui tip de 16 ani jocul de baza colonistii din catan. Vi se pare un cadou ok? Alte idei ni am si pe net am vazut si pareri pro si contra. Voua cum vi se pare acest joc?

5 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Super idei de cadouri gasesti aici: https://3gifts.ro/

| T0T a răspuns:

Mai mult contează gestul decât cadoul în sine. De exemplu dacă aș primi un cadou de la o persoană importantă l-aș prețui indiferent de natura cadoului.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mie mi se pare un cadou frumos. Cei care sunt contra sunt doar persoane disperate cu jocurile pc care nu concep sa joace jocuri de genul.

Este fain jocul, mai ales ca va puteti juca impreuna *si cu alti invitati*

Eu unul cred ca este o idee buna. Eu am primit ceva de genul cand eram mai mic... l-am desfacut pe loc si m-am jucat cu prietenii.

Deci da, este okay. *este doar parerea mea*

Succes!

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Mi se pare o idee buna happy

| Asfacio a răspuns:

Catan e pasiunea mea. Daca ii plac jocuri care implica strategie atunci e perfect. Eu il joc la 51 ani, baiatul la 22 si 2 nepoti la 12 ani. Problema poate fi ca trebuie minim 3 jucatori. Acasa nu joaca nimeni si reusesc greu sa mai adun in acelasi moment inca 2.