| Kanpeki a întrebat:

As vrea sa imi impart balconul in doua printr-un perete (pentru ca e comun cu cel al vecinului).
Ce material ar trebui sa folosesc? As vrea sa fie rezistent si sa nu se deterioreze daca il atinge ploaia.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea folosi cu succes un material extrem de usor, foarte rezistent si usor de lucrat cu el, practic incasabila, placa de POLICARBONAT de 10mm grosime. http://www.depozit-online.ro/......ansparent. Este o idee ce o poti lua in considerare. Succes!