| JustMeCata a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele la facebook dar nu mai pot pentru ca l-am schimbat de 5 ori. Ar fi ceva solutie ca sa il schimb? (scuze categoria)

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Pai de ce l-ai schimbat, ai mai multe nume in buletin? SAU Ai mai multe buletine? NU!
Atunci de ce l-ai schimbat? Ca sa fii "cul", uite acum esti! ganditi-va si la consecinte(in cazult tau, e o consecinta mica, asa faceti voi nu conteaza nimic, azi sa va simtiti bine, ce-i maine nu mai conteaza), invata sa fi mai responsabil/responsabila.