| Teodoraxxl a întrebat:

TPU...mi-am schimbat numele pe Facebook de mai multe ori.Si nu mai pot sa-l schimb... nu stiti voi o solutie?

Multumesc! happy

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dexter00 a răspuns:

Păi da, dar asta este ceva temporar, acuma alege unul din cele 4, iar in scurt timp iti va da voie să-l schimbi

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

L-ai schimbat de prea multe ori iar acum singura solutie e sa accepti actualul nume

| Dexter00 a răspuns:

Dacă l-ai schimbat de mai multe ori, la un interval scurt de timp, cei de la facebook te-au blocat! Dar nu pentru mult timp, în scurt timp îți vei putea schimba numele din nou

| Teodoraxxl explică (pentru Dexter00):

Nu no, l-am schimbat de vreo 4 ori cu diferite nume...si acuma trebuie sa aleg dinte alea 4. straight face

| Dexter00 a răspuns (pentru Teodoraxxl):

Păi da, dar asta este ceva temporar, acuma alege unul din cele 4, iar in scurt timp iti va da voie să-l schimbi