| outoftime a întrebat:

As vrea sa ma angajez, de exemplu sa impart pliante in malluri sau magazine mari, insa nu stiu la cine sa apelez. poate ma puteti voi sfatui cum trebuie sa procedez. mentionez ca am 15 ani. multumesc. love struck

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Nu se prea câştigă cu împărţitul pliantelor.
Mai bine te-ai înscrie la Oriflame/AVON/Lady's sau ai mai aştepta un an şi te-ai angaja la McDonalds.

1 răspuns:
| PinkSky a răspuns:

Cel mai bine e sa te angajezi la avone deoarece castigi si jumate din profit si un cadou.Iti urez bafta>big grin