| vanceaoana a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un aparat foto digital pana in 250, care sa si filmeze destul de bine. Ce imi recomandati? puteti sa-mi dati si site-uri doar daca ati comandat de pe ele si credeti ca sunt sigure! Fundita!

1 răspuns:
| uivlis a răspuns:

Buna.pai am vazut intr-o revista o oferta cu un aparat foto digital destul de bun (16 mexapixeli, zoom 3X) in jur de aceasta suma.In plus primeai baterii reincarcabile cu tot cu incarcator, husa si un card de 2GB.problema este k numai stiu in ce revista l-am vazut.