| AngelOnEarth a întrebat:

As vrea sa-mi schimb numele la Messenger (nu id-ul, ci doar numele). Ceva idei?

Fundi pentru cele mai originale!kiss
P. S.: Numele meu este Karla.hee hee
P. P. S.: Stiu ca am mai pus intrebarea, insa raspunsurile pe care le-am primit nu mi-au fost de mare folos.straight face

9 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Idei:
-Un val de fericire\tristete\bucurie\melanconie(ce vrei tu);
-Pierduta in vise/ganduri;
-Invaluita in zambete;
-Sweety girl (fata dulce);
-karlli love struck
-Un strop de fericire;
-O umbra intunecata;
-Doi ochi caprui(aici spui cum ii ai tu) big grin
-Karlii iubeste...(aici spui ce-ti place tie);
-Karlika bombonica \scumpica \dragutica\iubitica happy
-Un ocean de imbratisari\de tristete...etc

Sper ca te-am ajutat!

| Hachimytza619Akita a răspuns:

...:scumpy karla:...

| AngelOnEarth explică:

@QueeenBeee Helloooooo, n-ai inteles nimic! Stiu cum sa schimb. Eu vreau idei de cum sa schimb. N-am cum sa-ti dau funda.oh go on

| AngelOnEarth explică:

@QueeenBeee Am deja "Karla", cu cateva inimioare, dar mi se pare prea simplu si de aceea vreau sa-l schimb.winking

| Bellatris a răspuns:

Messenger -> My Contact Details. Apoi dupa ce ai schimbat, selectezi persoanele carora vrei sa trimiti si dai Send My Contact Details. Funda?

| Bellatris a răspuns:

Pai dupa cum vezi nu sunt singura care a inteles asta din intrebarea ta. Data viitoare fii mai explictita ok?

| Bellatris a răspuns:

Si inca ceva, nu crezi ca mai bine iti pui Karla si atat?

| Bellatris a răspuns:

Explicita*

| Byencutza16 a răspuns:

Messenger-my contact details...save&close.dupa click dreapta la grup CTRL+SHIFT+C apoi finish si gata

Fundahappy