| stefyeli a întrebat:

As vrea sa slabesc foarte repede 10 kg. ce medicamente imi recomandati? as dor medicamente. am multe prietene care au slabit cu medicamente. va rog. ce medicamente credeti ca sunt bune?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cum ai reușit să iei în greutate 10 kilograme? Aici este problema, nu știi să mănânci.
Prietenele ce pastile minune au luat?
Multă mișcare fizică și o alimentație săracă în calorii te pot ajuta să ajungi la greutatea ideală pentru vârsta și înălțimea ta.

Pa, pa.