| justme97 a întrebat:

As vrea sa stiu daca are cineva nokia n97 dar nu mini. mi l doresc de mult timp si as vrea sa stiu daca este bun si cat ati dat pe el. daca nu aveti macar sa mi spuneti cam cat este pretul la liber dar si la abonament unde este cel mai ieftin?

1 răspuns:
| shnako a răspuns:

Am eu. Cea mai proasta investitie care am facut-o vreodata. Softul e foarte prost pe el, touchul mi s-a stricat intr-o veselie, pozele cu blitz ies foarte prost ca se reflecta blitzu de pe carcasa, camera e zgariata ca slide-ul ala care ar trebui sa o protejeze o zgarie si multe altele. Nu-ti lua smartphone Nokia ca o sa iti iesi din minti cu el. Un prieten are tot N97 si are aceleasi probleme + nu ii merge Wi-Fi.
Abia astept sa scap de el.

Aaa, si nu cumva sa-ti iei de pe telefonultau.eu, ca au un service de toata jena.