| Shimax a întrebat:

As vrea sa stiu cam cat ar costa un nokia c3 la abonament. Dar la liber? Credeti ca este un telefon bun? De unde as putea sa iau mai multe detalii? As vrea un abonament la cosmote, dar as incerca si la liber de aceea am intrebat pretul amandurora!

Răspuns Câştigător
| Teodora201 a răspuns:

Am si eu un Nokia c3 si e fff bun... eu l-am luat cu 550 de lei la liber si abonamentul pe 2 ani era 200 de lei si la 1 an 350 de lei... asa era, acum nu mai stiu. poate sunt la fel.

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

La liber este cam 1milion si la liber este 5milioane.este bun si si eu am Nokia si am avut abonament la cosmote si e bun:*:*

| NOsay a răspuns:

Pai normal fara abonament e cam 400 lei-500lei, deci cu abonament e cam 200-300 lei (cred)

| MariusRo17 a răspuns:

Telefonul e bun iatil la liber e 450 ron la abonament platesti mai mult