| CurcubeulColorat a întrebat:

Am vazut pe site-ul oficial Orange telefonul Nokia N8 la 169 euro.Banuiesc ca nu este la pretul asta la liber pentru ca este un telefon destul de,, destept,,. As vrea sa stiu si eu la ce abonament se poate achizitiona telefonul acesta?

Răspuns Câştigător
| lol23 a răspuns:

Telefonul se poate achizitiona la orice abonament, dar cu cat abonamentul este mai mic, pretul este mai mare, si cu cat abonamentul este mai mare, pretul telefonului scade, si intr-adevar telefonul este foarte destept dar este cam scump, alegerea ta, pentru ca sunt banii tai! Sper ca ti-am fost de folos! Bafta! Dami si mie funda!