| aиdяaaa●• a întrebat:

As vrea si eu cateva porecle pentru numele ANDRA:*

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Andra - Andry, Andru, Andre, Ade, Anduta, Ada, Dra, Dry, Andrady, Andrada, Andry, Adru, Adra, Anduta, Andu, Andruta.
Cam astea le stiu eu. Am o prietena pe nuem Andra si e strigata i ntoare felurile de la numele asta laughing una ii zice " Dridu " sau " Drida " laughing

15 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Andra-ada, dada, andrutsa, dutsa, duxa, andr`, andru, andixu`, andiii,, diiddaa

fundita/? PLZ PLZ:*

| valy a răspuns:

Anda.andrutza.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Andruta, andre, andutza

| M' a răspuns:

Http://www.220.ro/jocuri/altele/Numele-Tau-In-Japoneza/NFVtRe2o9F/
Andry, Anda, Andy Andruta, Andru, Ada, Ade, Ana, Andu, Ande,

| emillie a răspuns:

Dru. (Andra-Andru-Dru)

| Mihaelutsaa a răspuns:

Andu'; Andutsaa; Adda
happy

| anyka18 a răspuns:

Andra - Andry, Andrusca, Andru, Ada, Anda, Ardna.

| melc a răspuns:

Cu referire la ce a zis M', i just wanted to say that flashu' ala e o tampenie straight face adica pur si simplu nu da nume corecte xD si nu exista alfabet japoneze gen a= ca etc, e o idiotenie straight face
siii ca sa fiu on-topic, porecle -> Ann, Ada, Ara, Ana thinking

| kindy => andra a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot andrahappy eu cred ca nu prea sunt porecle pentru numele astastraight face...adika sunt unele dar straight face bleahhlaughing) ex: andrutza. andrush...chatterbox

| Fragile a răspuns:

Anda, Andy, Andrutza, Andrusca, Ande, Andutza, Ani, Andutzica,
Andrutzica, Andruca, sau pur si simplu "A", Andix, Anx.
Sper sa-ti placa!kiss

| teodoram a răspuns:

Andu

| elyssa20 a răspuns:

Ada, drutza, andy, andrutza, andrusca, ardna, andutza, andry, pup sper ca iti plac.

| 1234_7271 a răspuns:

Dreea, Druta, Aduta, Delu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrulitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrusca