| Snowstormm a întrebat:

As vrea si eu niste pareri pro si contra pentru acest laptop:http://www.emag.ro/......A2S1EW.EE9

Este un Sony Vaio.Astept parerile.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| arual93 a răspuns:

La banii astia nu cred ca merita:procesorul Intel core i3 asa si asa,frecventa procesor-destul de bun, Hd bun, 14 inch mi se pare mic acum depinde la ce il folosesti,daca iti trebuie mai mult pentru business si traveling e bun, placa video nu este impresionanta, firma buna si de calitate. Daca vrei un notebook pentru gaming iti dau un ex care s-ar potrivi:Laptop Asus N61JV-JX035V.Sper ca te-am ajutat