| Tamyna a întrebat:

As vrea si eu niste status de orice fel numai ca scrise in genu

-nu ma ¢®ﻉží in §†ªяє? nici o problema. nu мǻ ©яєđ nici eu. Ъ® fereste-te de ziua íи ¢ª®є o §å prind †üþξü

plang ιn hohote de ras, dαy єvєrydαy. αuzι bєy.[!? ]. hey! '

ai habar oare, mai precis, te doare? faptul cα cel mai bun prieten vine si dispare? º

funda si restul vot

Răspuns Câştigător
| Mσηιι a răspuns:

Uite eu iti dau ceva scrii asta Messletters XXL Converter - MSN letters, MSN Colors and MSN symbols!
la google, este un program cu care modifici scrisul scrii akl ce vrei si iti apare cu alte caractere:d
iar daca vrei statusuri baga ID: Dobroschi.monica
si spune.mi:*
Funda`?