| ioanmaximilian63 a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar un cont de tiktok cu peste 10k urmaritori. Unde pot gasi si la ce pret?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca vinde cine asa ceva, dar nu ar fi imposibil
cu siguranta nu vei gasi asta pe TPU, dar iti dau mesaj ca sa ai UP la topic
succes

| ioanmaximilian63 explică (pentru Simpatic):

Mersi mult

| Simpatic a răspuns (pentru ioanmaximilian63):

Nu ai pentru ce, desi, sa stii ca exista posibilitatea ca cei din staff sa stearga aceasta intrebare
in ceea ce ma priveste o sa ajung astfel la 400 de raspunsuri sterse dar nu e bai...
nu de alta dar iar se va trezi vreun destept sau desteapa de pe aici, vreun user care se crede mare somitate si cu vechime (cand ei au aparut de 'ieri' cu conturi raportat la vechimea mea, si nu stiu cine le valideaza lor apartenenta la aceasta platforma) sa-mi zica cate rapunsuri imi sunt sterse de parca am o foarte mare vina eu happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ia de citeste intai acest articol:

https://www.linkedin.com/......ner-lzccc/

| Andreiav01 a răspuns:

Te mai interesează