| kittykryss a întrebat:

As vrea si eu statusuri triste, dar si de dragoste... dau FUNDA la cel mai frumos status(nu vreau link-uri)

4 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Ma doare, atat de tare nimeni niciodata nu o sa fie sa inteleaga.
Tot ce ieri a fost zambet si fericire astazi s-a distrus mi-e dor de tine.
Fiecare lacrima se numara fiecare dor fiecare amintire si intr-o zi va fi sa fie altcineva in acest rol.

| friday a răspuns:

Uite o idee:
1.Nu`ti fie frica
Sa`mi iei rasuflarea
Asta sunt eu
Puternic(a) la suprafata
Dar nu si inauntru
Nu am fost niciodata perfect(a)
Deasemeni nici tu

| Liduu a răspuns:

Nu vreau doar o iubire de varasad:X

Intre Noi NuMa` ExiSta nimic...Numa` o oGlinda in care aParem Ceea ce suntem Ji Ceea ce am fost disPare.

| Liduu a răspuns:

În numele iubirii mi-am pierdut sufletu`... M`am sinucis în speranţa că mă voi naşte peste timp din nou în ochii tăi...

Au fost prea multe flori puse si ganduri spuse
Au foste prea multe sentimente-ascunse
Ce a fost numai estesad

Nu mai caut culoare, detaliile au murit:-…Si nu vreau sa ma gandesc ca langa tine am stralucit