| AncaBernevec a întrebat:

As vrea statusuri noi si cool pentru fete frumoasa.))

Răspuns Câştigător
| AnaaaaaMariaaa a răspuns:

*Gura mea gurita dulce cum te prinde te seduce
*Multe fete ca si tine / Isi doresc sa stea cu mine / Pe ele le pacalesc / Si pe tine te iubesc
*Fetita talentata din revista decupata
*Stiu sa iubesc. stiu sa ranesc…. nu te juca… sti bine ca pot trisa
*Te sarut in stil versace k lumea sa te atace…te sarut in stil armani ca sa`mi oftic toti dusmanii…te sarut in stil chanel k asa`s doolce eu de fel
*Sunt fierbinte si mi`e frica sa nu ma sting ca o lumanare in bratele tale!
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Nu esti decat o marioneta…si-ti dai impresii…. esti "vedeta"…ma faci sa rad…esti chiar penibila…dar tu te crezi "irezistibila"
Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei
Te iubesc te doresc du-te draq k glumec!
Imi pace sa ma plimb prin ploaie pentru ca nimeni nu vede ca plang
Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s-ar putea sa te aud…
nainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n-are de cine
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
Nu-mi pasa k ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut.sa-mi tsina de urat.
I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin
Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere! Continuare, mai multe statusuri »
Vremea trece, vremea fuge, cine nu are ce roade SUGEEEEEE.
Considerat de Smirnoff a fi cel mai tare status din 2009 exact pentru criza economica.

Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide
Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante…. C faci? :D………. Tragi in manelist d 2 ori:D
Femeile…sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!
Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri
Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu
Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.
Daca vine sfarsitul lumii, veniti in Romania ca suntem cu 50 de ani in urma
Status under construction
Stimaţi colegi, nu pot venii la scoala in weekend sau in zilele care se termina cu "i"
Cica era odata un gaozar plictisit de viata care citea statusuri (te simti?)!
Accept sa fiu ultimul om, daca a fi om înseamna sa semeni cu ceilalti
Berea Cavou – Connecting people
Dragi colegi nu pot veni la scoala in weekend si in zilele care se termina cu "i"
Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am iesit si ma intorc in mai multe :X Continuare, mai multe statusuri »
. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.
. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapida
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
. Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai.
. Fac baitza cu ratushtele1. Plecat sa fac planuri, sunt cam ametit…bautura da-o dracu
. Te superi daca te plagiez? sau trebuie sa cer dreptul de autor
. In deplasare la Wecinul Costica
. Cand viata te ia la misto, clic aici www.cimitir.ro
. barbatii sunt doar o prelungire a penisului
. logica multor femei te sufoca prin lipsa ei
. in iluzie ne inecam deziluziile
. dragostea=batati de inima pentru dureri de cap
. nu exista durere mai umilitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga,trup si suflet, unui barbat nedem de iubirea ei
. cand femeia iubeste,iarta orice, chiar si crimele; cand nu mai iubeste nu iarta nimic, nici chiar virtutiile
. durerea o simti cand te rapune nu cand o strapungi
. ocaziile nu sunt pierdute; altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai omis
. nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti
SPER SATI PLACA...