| RappK a întrebat:

Asa-i k lumea`i ciudata?!

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Foarte ciudata rolling on the floor.
Dar fara "ciudatul" ăsta, n-ar mai exista "normalul".

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde din ce unghi privesti.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Lumea noastra e ciudata. Daca o vei descoperi in intregime vei afla ca totusi e normalalaughing dar tot e ciudata:p

| Gregory a răspuns:

Bună! Intr-adevăr. Şi încă cât. Doar că marea problemă este că bizarul a devenit constituţional (normal) şi constituţionalul (normalul) a devenit bizar. Vorba melodiei: „trăim într-o lume nebună, nebună de tot". Să ne rugam la Bunul nostru Dumnezeu ca lucrurile să se îndrepte!

| Orannginna a răspuns:

Ciudata si enigmaticawinking

| danutza a răspuns:

Ciudat e "el" ciudata e "ea" ciudatzi sunteti "voi" da ciudatzi suntem"noi"...totul in jurul nostru e ciudat chiar si acea pereche de cizme transparente cu gaurele...de ce oare se mai numesc cizmethinking mister.ciudatzeni..."vraji"...trucuri...marlanii straight face

| Rrrretarded a răspuns:

Nu chiar totul este ciudat...si eu sunt ciudat si sunt mandru de asta:X:X... dar inca sunt lucruri normale pe lumea asta care inca nu au devenit ciudate...INCA

| metonst54 a răspuns:

Si inca ce ciudat sunt

| RappK explică:

Oamenii sunt ciudati pentru ca treiesc intr-o lume ciudata.straight face...si eu sunt foarte ciudatastraight face... dar dau vina pe lumea in care traiescbig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din nefericire unii pot fi foarte ciudati si iti dau numai belele pe cap, dar din pacate nu avem ce face trebuie sa. i acceptam pe toti asa cum suntsad desi uneori e foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este, eu mi-am pus de multe ori intrebarea. Lumea e rea si majoritatea umbla dupa propriile interese. Peste tot vei da de ciudatenii, important este sa stii sa treci peste ele happymult succes in lumea asta ciudata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Noi, oamenii suntem ciudați, din simplul motiv că nu știm niciodată ce vrem cu exactitate, ne schimbăm atitudinea precum vremea, mințim, ascundem realități, dezamăgim, etc.
Pa, pa.