| Aenoenienanonim a întrebat:

Asa. prima data, vreau sa aud daca aveti vreo porecla, iar apoi vreau sa imi spuneti de unde vine accea porecla asa incep eu sa va dau curaj:d... Mie mi se spune Stiffler (american pie ). in primul rand pentru ca ma comport ca el. ar in al doiilea rand, pentru ca toata lumea care ma cunoastea spune ca sunt cel mai nebun si cel mai de gasca tip. recunosc ca sunt putin nebun iar acum sa va spun. cum mi-am capatat porecla. totul a inceput din generala.big grin Am spart masina directorului cu un scaun aruncat pe geam, am legat un coleg si l-am bagat in dulap, m-am ascus intre gecile din cuier din spatele clasei la ora de dirigentie... Am intrebato pe asistenta scolii daca vrea sa faca sex cu mine, thinking Mam dus beat la scoala, am turnat sampon pe coridor si ma dadeam cu colegii pe burta, am spart toate oglinzile de la bai, am ramas corijent pe primul semestru in fiecare an. Intro zi am lasat geamul deschis la clasa, am fost la o vulcanizare cu niste colegi, ne-am luat cagule si am intrat in scoala, am rupt toate draperiile si jaluzelele, i-am aratat **** directorului, am injurat toate profesoarele, Mazgaleam tablele cu marker permanent, cand ma puneau profesoarele sa sterg tabla, faceam din burete o **** pe tabla in spatele lor, m-am combinat cu o profesoara foarte tanara de franceza (cls a 8-a) de chiuluri nu mai zic. m-am vopsit pe fata cu alb si negru, mi-am ridicat parul cu gel si m-am dat cu toate culorile de sprayuri cu niste prieteni si am inceput sa jucam rugby prin scoala. Si aventura continua la liceu big grin

Răspuns Câştigător
| icetee a răspuns:

Sincer.eu nu am nici o porecla, da, bah, stiffler, ESTI TAARE!laughing

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Sa mori tu?

si cine te crede?laughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Andutzic...de la alexandrabig grin ps. Nu pot raspunde la mesaje in privat. Am 18 ani. Id meu anda_18_ale daca te intereseazawinking

| Georgiana2905 a răspuns:

Nebunelule! Eu una nu am porecla! o aventura din liceu ---- m-am cu profu ´ de geografie si am ramas cu el timp de un an. Si ce bine a fost tongue

| emm a răspuns:

Tareelaughing
in fine, daca e adevarat esti zapacit tare daca nu e adevarat ai imaginatielaughing
mie mi se zice ema, de unde nu prea stiuthinking
sau anits, pentru ca nu imi place anitsathinking

| LLLLLLLL a răspuns:

laughing
frumoase aventurilaughing
so... hi, i'm ZuChybig grin
laughing

| Baby a răspuns:

Si n-ai fost exmatriculat? extraordinar. Luati aminte toti cei care vrei sa scrieti o carte Sf ca is bune "aventurile" lui

| Tigrilă a răspuns:

Pff ti-au murit lingusitori? cred ca 99% din ce ai scris acolo ai visat si 1% inca nu sunt sigur daca e adev!

hmm thinking

| dnxbv a răspuns:

Inteleg ca intrebarea ta vrea sa scoata in evidenta faptele marete ale eului tau personal. felicitari! esti pe cale sa devii cel mai mare ratat in viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecle am cateva:
cartita laughing asta e legata de numele meu de familie
carpati laughing nu sunt tocamai micut, adica am 1, 86 laughing
crocodilu laughing ma imbrac des in verde big grin
armani laughing asta e de la colegii de clasa, am cateva camasi de la firma aia si cand ma imbrac la 4 ace laughing armani laughing